Nejnovější recenze ze sekce Müsli tyčinky

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Vůně
  • Struktura
  • Barva
  • Velikost ovoce

Hned po otevření obalu jsem byl spokojený s vůní, bohužel, hodně intenzivní, což se mi velmi líbí…jinak jsem byl s chutí spokojený. Musím se zastavit nad strukturou tyčinky. Samotná tyčinka ujde, ale kousek ovoce by mohly být menší, aby se to lépe konzumovalo. Tyčinka mi velmi chutná, určitě si ji v obchodě budu kupovat často.

Ověřený zákazník Testuj.to Yaya

Zakoupeno v Testuj.to

• Oriesky aj boruvky chutili skvelo
  • Malo bielkovín
  • Veľa cukru

Textúra tyčinky bola super, nelepila sa na zuby, čo mi veľmi vyhovovalo. Zloženie by som určite pomenili, sacharidy a umeliny preč, pridala viac bielkovín aj vlakniny. Veľkosť tyčinky akurát ako svacinka + ovocie. Chuť tyčinky keď zabudnem , že bola až moc sladká , bola prekvapivo dobrá.

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

• křupavá
  • vhodná pro celiaky
  • hodně brusinek
  • možná méně sladká

Tyčinka obsahuje skvělých 5 celozrnných cereálií. Tyčinka je obohacená hořčíkem, lahodnými oříšky a zjemněná americkými brusinkami, což je výhodná a chuťově i aromaticky optimální kombinace, vhodná i pro celiaky. Při skousnutí cítíte křupavost, zároveň i vláčnost, měkkost a křehkost. Těmto výrobkům nedávám přednost, většinou komponenty lezou do zubů a při zapojení medu to bývá ještě horší. Tato tyčinka velmi pozitivně překvapila - složením, chutí a výrazně pohlednou ambaláží se liší od výrobků jiné značky. Chutný, zdravý a velmi výživný produkt na zahnání akutního hladu, příp. uspokojení chuti na sladké. Tyčinka je vůči velikosti za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to marcela

• složení
  • výrazná chuť
  • vkusná a působivá ambaláž
  • křupavost
  • křehkost
  • nemám výhrad

Opravdu velmi lahodná jemná chuť, výborná struktura, příjemné aroma, přírodní složení, inovativní způsob přípravy dodává výrobku příjemnou vláčnost a křupavost. Není suchá, americké brusinky dodávají výraznou osvěžující chuť. Působivý je design obalu. Gramáž vyhovuje, výživné hodnoty jsou zárukou nasycenosti během celého dne - od snídaně až po večerní mlsotu. Cena je srovnatelná s podobnými tyčinkami, ale chuťově lepší. Doporučuji

KetoDiet Low Carb Müsli tyčinka 58,5 g

KetoDiet Low Carb Müsli tyčinka 58,5 g

Ověřený zákazník KetoDiet.cz Miloslava

Zakoupeno v KetoDiet.cz

Je dobrý.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Chuť

Další skvělá novinka od BeBe. Je tedy o něco sladší,než její čoko kolegyně. Takže fajn třeba i pro děti. I muž,který nemusí brusinky si pochutnal. Je to fajn doplnění slaného jídla,nebo jako pochutina na cestu. Rozhodně zůstaneme věrní a budeme se těšit co zase vymyslite.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Chut

Dobry den, mela jsem moznost uchutnat tuto novinku a byla jsem mile prekvapena, cele rodine moc chutnala. Bala jsem se,ze bude tvrdsi,ale i s chuti ji snedla i nase male dcerka. Urcite budeme kupovat jak k snidani,tak k svacince!:) Urcite doporucujeme!:)

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• ořechy a brusinky
  • chut

Tyčinka Bebe Dobré ráno - brusinka a lískové oříšky je výborná, je ideální na výlety nebo na svačinu. Je šťavnatá a není nijak suchá. Líbí se mi, že surovinami se na výrobu tyčinky nešetřilo, je v ní hodně brusinek i lískových oříšků, které jsou křupavé.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Aroma
  • Nedrobí se

cereálních tyčinek je hodně, tato mě lákala složením a tím že je pečená a musím říci že me velice mile překvapila :-) takže tuto bych určitě doporučila, chutově skvělá, užasná textura žádné drobka ale velké ořechy a brusinky....super pro děti i dospělé na sváču

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Aktin.cz

• skvělá chuť

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Složení-cereálie, brusinky, ořechy
  • Velikost
  • Složení-vysoký podíl pšeničné mouky

Tyčinka bebe americké brusinky a lískové oříšky mi moc chutnala, určitě ji doporučuji všem. Já jsem byla mile překvapena chutí, texturou, složení je více než dobré-vysoký podíl celozrnných cereálií, brusinek a ořechů. Jediné, co mě zklamalo, je podíl pšeničné mouky (12,8%). Ale jinak super svačinka, velikost určitě dostatečná. Určitě jsme ji neměli naposledy ?

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• šťavnatá
  • bez palmového oleje
  • velké kousky oříšků
  • velké kousky klikvy
  • nižší obsah cukru
  • obsah kalorií
  • velikost

Velmi chuťově příjemná, šťavnatá tyčinka, obsahující velké kousky klikvy a lískových oříšků. Není příliš sladká, slazená je i proslazenou sušenou klikvou. Neobsahuje palmový olej , jen slunečnicový a řepkový. Množství kalorií je akorát na posilující svačinku, a tím i její velikost je přiměřená .Obsahuje uhličitan hořečnatý, který pomáhá organismu proti únavě.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Čerstvost
  • Měkkost
  • Množství

Chutná měkká tyčinka s příjemně velkým množstvím ovoce a celková konzistence evokuje čerstvost. Pro nasycení je třeba alespoň dvou. Negativně hodnotím množství v obalu, kde je tyčinka tak do 3/4 objemu a po otevření to zklame, když si člověk nezkontroluje gramové množství na obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Brusinky
  • Měkké
  • Perfektní velikost
  • Plnohodnotná svačina
  • Chemická pachuť
  • Hodně cukru

Mile mě překvapila chuť brusinek, protože je za běžných podmínek moc nemusím. Tyčinka je ideální, když člověk nestíhá a potřebuje se nějakým způsobem nasytit. Po snězení na mě ale čekala nepříjemná pachuť v ústech. Velikost je tak akorát. Struktura je velmi měkká.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Vůně
  • Konzistence

Naprosto skvělá tyčinka, geniální chuť. Brusinek bylo velké množství, stejně tak ořechů. Vůně po vyndání z obalu nepopsatelná. Tuhle tyčinku si budu určitě znovu kupovat. Skvělá je například na cesty, nebo do práce. Velikost tak akorát do kapsy, nebo i kabelky. Jednoduše bomba.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Obal
  • Kvalita
  • Složeni
  • Není co vytknout

Brusinkova tyčinka Be Be s liskovými oříšky je nejen zdravá,chutná, ale i jemná.
V této navíc jsou brusinky, ty miluju a právě proto mne zaujala.
Díky celozrnnym cerealiim je nejen zdravá,chutná, ale i lehká na trávení.
Takže při jídle cítíte všechny suroviny.

Obsahuje 5 celozrnných cereálií. Což mne zaujalo. Pšenice, pohanka, špalda, oves a ječmen.
Není tolik sladká a je vláčná.
Lískové oříšky, tomu dodají zajimavou chuť. Také je bohatá na hořčík.

Ideální snídaně, svačinka i na cesty do kabelky.
Zaujal mne i obal, který je napaditý a výstižný .
Doporučuji ochutnat. Za mne top....

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• chut

Bebe tyčinka Dobré Ráno Brusinková je konkurentka tyčinky čokoládové. Je opravdu moc dobrá, chutnala i našim dětem. Je to super svačinka na výlety a nebo i jen tak. Nejlepší na celé tyčince jsou kusy brusinek a velké množství lískových oříšků. Tyčinka není nijak suchá, je moc dobrá.

Ověřený zákazník Testuj.to Nina

Přidáno: 19. března 2022

• Měkká
  • Velké kusy brusinek a oříšků
  • Dobrá chuť
  • Moc přeslazená

Tyčinka od bebe obsahuje 5 celozrnných cerealií, čímž se určitě odlišuje od ostatních tyčinek. Také nechutná jako klasická müsli tyčinka. Je krásně měkká a chutná. Je také krásné svěží díky velkým kusům brusinek. Bohužel je ale na mě moc přeslazená, což jí určitě ubírá na jinak skvělé chuti.

Ověřený zákazník Testuj.to Nina

Přidáno: 19. března 2022

• Měkká
  • Velké kusy brusinek a oříšků
  • Dobrá chuť
  • Moc přeslazená

Tyčinka bebe s brusinkami a lískovými oříšky chutná moc dobře a představuje tak chutnou svačinku na cesty. Na jednu stranu je díky brusinkám svěží, ale bohužel je na mě moc sladká. Má zajímavou texturu díky tomu, že obsahuje pět celozrnných cerealií.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25