Nejnovější recenze ze sekce Müsli tyčinky

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Kombinace brusinky s oříšky
  • Jednoduché doplnění energie
  • Balení tak akorát
  • Neni preslazená

Cereální tyčinka s příchutí brusinka & lískové oříšky ja skvělá volba na výletování. Pro doplnění energie je to ideální kandidát. Příchuť je zajímavá kombinace, která lahodí mlsnému jazýčku. Tyčinka se nedrolí a není nijak tvrdá jako některé cereální tyčinky. Člověk se nebojí o svůj chrup. Za mě super volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Václava

• složení tyčinky
  • měkkost
  • chuť
  • Je to jen drobnost, ale na obalu je uvedeno "americké brusinky" a u toho malý symbol odkazu, ten jsem ale nikde nenašla. Tipuji, že se mělo jít o vysvětlení, že "americké brusinky" nejsou pravé brusinky, ale plody blízce příbuzné rostliny jménem klikva. Ostatně "klikva" je uvedena ve složení a brusinky ne.

Tyčinka šikovné velikosti, od osvědčeného výrobce OPAVIA. Akorát zažene hlad jako malá svačinka, není přeslazená ani tvrdá na kousání (vždycky při nákupu zkoumám, zda je müsli tyčinka dost měkká, abych nepřišla o další kousek zubu). "Americké brusinky" jsou ve skutečnosti plody rostliny jménem klikva velkoplodá, což ale vůbec nevadí, protože chutnají skoro stejně a navíc jsou větší a ne tak vzácné jako "pravé" malé české brusinky.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliska Soukupova

• Baleni
  • Míchání ovoce s oříšky.
  • Svěží
  • Velke kusy oříšků.

Je lahodná a svěží . Je ideální do kapsy někam na výletu nebo jen na svácinu do práce. Určitě je chuťově výrazně díky brusinkam jinačí . A lepší..Obsahuje 5 celozrnný cereálii.A je zdrojem vlákniny a hořčíku.hlavne sušenka se nerozdroli.Doda energii..

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• Chuť tyčinky
  • Velikost balení
  • Textura (až na drobení)
  • Příliš cukrů
  • Příliš sacharidů
  • Málo vlákniny

Od produktu jsem měla větší očekávání, jelikož se jedná o cereální tyčinku, tak jsem doufala, že to bude vhodná alternativa pro zdravou svačinku do práce či na cesty. Ovšem množství sacharidů a cukrů, zároveň malé množství vlákniny mi příliš radost neudělalo. Tyčinka je chuťově velmi dobrá, avšak jde spíš o mlsání, než o zdravou sváču. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Balení
  • Velikost

Tyčinka naprosto splnila moje očekávání. Je plná cereálií a lískových oříšků. Také obsahuje mnoho kousků čokolády. Byla jsem spokojená a budu kupovat i do budoucna. Je to ideální ranní snídaně, nebo rychlá svačina. Vhodné i pro děti do školy. Všem ostatním uživatelům mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa Regine

• Zajímavá kombinace
  • Moc sladké

U tyčinky Bebe brusinky - oříšky mě zaujala kombinace příchutí. Takováhle se moc často nesežene, což je za mě velké plus. Většinou se prodává ovoce, nebo oříšek s čokoládou, málokdy ovoce s oříšky. Výsledek je na mě ale příliš sladký. Ubrala bych cukr.

Ověřený zákazník Testuj.to Libuše

• skvělá chuť
  • není přespříliš sladká
  • balení

Tyčinka se mi osvědčila při zimním sportování na sjezdovce i na běžkách - tyčinka zasytí a přitom netíží v žaludku. Spokojenost. Jedna z mých nejoblíbenějších tyčinek na cesty i do práce. Moc mi chutná kombinace ořechů a brusinek, není přespříliš sladká.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• velké kusy brusinek
  • správná sladkost
  • velikost

Tyčinka BeBe Dobré ráno Americké brusinky a lískové oříšky mě zaujala tím, jak je kvalitní. Obsahuje jen kvalitní ingredience, málo cukru. Ač je s brusinkami, tak není přeslazená, minimálně se drobí, jí se dobře a výborně chutná. Nahrazuje mi snídani nebo si ji dám k svačině.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• příchuť s brusinkami
  • balení
  • mohlo by být bez přidaného cukru

Americké brusinky miluju obecně, takže tyčinka Bebe Dobré ráno s brusinkami a lískovými oříšky si rychle získala moje srdce. Skvělá jako svačina s sebou na cestu do kabelky, do práce, hodí se do batohu a nerozteče se. Mohlo by být bez přidaného cukru, ale jinak super.

Ověřený zákazník Testuj.to Růžena

Zakoupeno v Testuj.to

• plná brusinek i lískových oříšků
  • sladká akorát
  • měkká
  • větší velikost

Cereální tyčinku s příchutí brusinek a lískových oříšků mohu jen a jen doporučit. Tyčinka je krásně měkká, křehká, plná brusinek, které mají výraznější chuť. Tyčinka je příjemně sladká, tak akorát, určitě není přeslazená. Velikost tyčinky je 40 g, tím jak je výborná, by si zasloužila být o malinko větší. Bylo by to určitě lepší. Jinak jsem naprosto spokojena a určitě doporučuji.

GG Müsli tyčinky 8 x 25 g

GG Müsli tyčinky 8 x 25 g

Ověřený zákazník Topmarkt Ověřený zákazník

Zakoupeno v Topmarkt

• Tyčinky s mléčnou čokoládou, dětem moc chutnají.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Konzistence

Centrální tyčinku značky BeBe s příchutí Americké brusinky hodnotim velice kladně pro svoji chuť, křupavost a konzistenci.
Je velice vláčná takže ji narozdíl od jiných tyčinek můžou i menší děti, které mají v oblibě chuť brusinek. Jedná se o skvělou svačinu pro malé i dospělé.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• Slozeni
  • Energeticke hodnoty

Český produkt,
konečně tyčka, která se nedrobí, má v sobě vlákninu, skvěle chutná, není přeslazená. Brusinky a oříšky jsou dobrá kombinace.
Velikost "tak akorát do ruky" z ní dělá skvělý doplněk na výlety do přírody nebo když člověka honí mlsná, skvěle se doplňuje s kávou ?

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta Tautová

• Velikost balení
  • Vyborna chuť
  • Vůně

Výborná chuť. Brusinky sušence dodávají lehce kyselou příchuť.
Vhodná na svačinu nebo na výlety.
Sportovci nebo lidé, kteří si hlídají makra jistě ocení menší množství sacharidů.
Jako jedna z mála neobsahuje vejce, takže pro lidi s alergií doporučuji.
Vysoký podíl oříšků.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdena

Zakoupeno v Testuj.to

• velké kousky brusinek a ořechů
  • příliš sladka

Tato tyčinka ačkoliv obsahuje opravdu velké kousky brusinek a oříšků mě zklamala. Je příliš přeslazená. Nebyla jsem schopná ji najednou celou sníst. Rozhodně bych dala přednost výborné tyčince Čokoláda & lískové oříšky, která nechutná takto přeslazeně.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

Zakoupeno v Testuj.to

• šťavnatá příchuť s brusinkami
  • cereálie = vláknina = zasytí
  • velké kusy oříšků
  • praktické balení
  • malá velikost

Jsem naprosto nadšená z toho, jak jsou v tyčince šťavnaté brusinky a velké kusy ořechů. Je skvělá na doplnění energie přes den, když zrovna není čas na nějakou dlouhou přípravu a nebojím se ji zařadit i v rámci hubnutí a to díky obsahu cereálií a vyvážené energetické hodnoty. Je tak dobrá, že jediné negativum je velikost, kdy by tyčinka mohla být ideálně větší!

Ověřený zákazník Testuj.to Jita

• lesk

Tyčinku Americké brusinky & lískové oříšky určitě mohu doporučit všem a dávám palec nahoru. jen bych doporučila přidání více celozrnných látek tak, aby Tyčinka Americké brusinky & lískové oříšky nepůsobila tak měkký dojmem, což není, až tak chutné. ok

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Skvělá chut

Bebe nové mě zaujalo, že jsem si ho pak zakoupila znova a vyzkoušela i jiné. Chuťově výborně, zasytí k snídani. Vhodné i na cesty. Ingredience byly správně vybraný. Velikost tak akorát. Složení výrobků je vhodný pro dodání energie. Design výrobků je taky pěkný.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Kombinace oříšků a brusinek
  • Velikost tyčinky

Tyčinka BeBe Dobré ráno Americké brusinky & lískový oříšek mi připomíná BeBe Dobré ráno Naměkko. Je chutná, hodně oříšková a brusinky jí dodávají sladkou chuť. Je měkká až drobivá, ale křupavá. Cereálie - pohanka, oves, ječmen, pšenice a špalda, které jsou obsažené v tyčince dodají hodně energie na celý den:) Tyčinku určitě doporučuji dalším a přidávám ke svým nákupům.

Ověřený zákazník Testuj.to Milada

• Kombinace brusinek a ořechů

Chuť tyčinky je příjemně osvěžující. Líbí se mi kombinace lískových ořechů s brusinkami. Tyčinka je pevná, přesto křehká. Cereálie příjemně doplňují celek. Ideální na cesty a pro ty, co nevyhledávají čokoládu. Nebála bych se jí dát I dětem do skoly ke svačině.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]